A.R. akord wykonuje domy "pod klucz" a także zgodnie z życzeniami Inwestorów fragmenty budowy np. fundamenty lub stany "surowe". Firma oferuje także kompleksowe wykonawstwo dachów, elewacji, ociepleń, adaptacje poddaszy, prace wykończeniowe i instalacyjne. Budujemy w nowoczesnych i ekologicznych technologiach takich jak Porotherm, Ytong, szkielet "kanadyjski" oraz SuperTermo Optiroc...
Budujemy od 1991 roku. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, wolnostojących i w zabudowie szeregowej, budowanych na działkach klientów. Siedziba zarządu firmy znajduje się w miejscowości Biskupice koło Krakowa a obsługa Klientów odbywa się w biurze na terenie Stałej Wystawy Budownictwa w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14...

Firma

Budujemy od 1991 roku. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, wolnostojących i w zabudowie szeregowej, budowanych na działkach klientów. Siedziba zarządu firmy znajduje się w miejscowości Trąbki koło Krakowa a obsługa Klientów odbywa się w biurze na terenie Stałej Wystawy Budownictwa w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14.

 

Projekty. Budujemy domy wg. projektów typowych oferowanych przez naszą firmę jak również na podstawie projektów typowych lub indywidualnych dostarczanych przez inwestora.

 

Wybór technologii i materiałów. Wybór zastosowanych materiałów jest ułatwiony przez fakt umiejscowienia biura obsługi na terenie Stałej Wystawy Budownictwa, gdzie Klienci mogą w okresie poprzedzającym budowę zapoznać się z pełną ofertą technologii i materiałów. Przy wyborze materiałów Klienci mają zapewnioną fachową pomoc doświadczonych pracowników firmy co ułatwi dokonanie właściwego wyboru stosowanych przy budowie materiałów tak konstrukcyjnych jak i wykończeniowych.

 

Indywidualna obsługa inwestora. Każdy z Klientów firmy A.R. akord może liczyć na indywidualne zainteresowanie firmy, pełnym zakresem spraw związanych z wykonawstwem domu i szczegółowe omówienie nawet bardzo drobnych elementów inwestycji. Na uzgodniony z Inwestorem zakres prac przygotowujemy kosztorys i umowę określającą wszelkie aspekty realizowanej budowy, w tym warunki płatności.

 

Kosztorysy, Umowa. W kosztorysie każdorazowo uwzględniamy indywidualne życzenia Inwestora tak w zakresie stosowanych technologii jak również materiałów budowlanych. Doświadczenie i organizacja przedsiębiorstwa pozwala firmie stosować optymalne, rozsądne ceny usługi. Warunki płatności z reguły przewidują regulowanie kwoty umownej ratami w miarę realizacji poszczególnych etapów budowy. Klienci naszej firmy mają zapewnioną fachową obsługę przy staraniach o uzyskanie pozwolenia na budowę oraz kredytu budowlanego.

 
Zakres prac. A.R. akord wykonuje domy „pod klucz” a także zgodnie z życzeniami Inwestorów fragmenty budowy np. fundamenty lub stany „surowe”. Firma oferuje także kompleksowe wykonawstwo dachów, elewacji, ociepleń, adaptacje poddaszy, prace wykończeniowe i instalacyjne. Budujemy w nowoczesnych i ekologicznych technologiach takich jak Porotherm, Ytong, szkielet „kanadyjski” oraz SuperTermo Optiroc.